У новому екшені з Томом Крузом більш нереаліситично, аніж натовпи чудовиськ, виглядає любовна лінія між героєм Круза та малосимпатичною білявкою.


Стрічка Мумія є перезапуском фільмів про Мумію, а також першим фільмом кіновсесвіту монстрів Universal. Серед цих монстрів – класичні Франкенштейн, Дракула, Людина-вовк та інші. Але першим перезапуском стала саме Мумія.

Дія відбувається у наші дні. Військовий армії США Нік Мортон (Том Круз) разом із колегами майже випадково знаходить в Іраку єгипетську гробницю. Зрозуміло, що чіпати у місці, де ртуть стікає у величезну калюжу посеред зали, оточеної загадковоим статуями, не треба. Але Мортон стріляє у ланцюг, який, як виявляється, звільнює принцесу Аманет. Ще 5000 років назад ця принцеса (акторка Софія Бутелла) уклала угоду з богом зла Сетом, вбила свого батька та інших родичів, але буквально в останній момент на шляху до влади над усім світом їй завадили… І ось Аманет опиняється у сучасному Лондоні, і для досягнення цієї самої омріяної влади їй потрібен не хто інший, як герой Тома Круза. Її обраний.

У Мортона ще з часів перебування у гробниці – глюки. Крім того, його супроводжує доктор-археолог Дженні Геслі (Анабель Волліс), яка, у свою чергу, працює на Генрі Джекіла (Рассел Кроу). І якщо на початку стрічки наголошується на умовності любовного зв`язку між Ніком і Дженні, то не проходить і півгодини, як Нік готовий на усе заради своєї коханої… Монстри та чудовиська у Мумії доволі інтригуючі, але те, що сюжет тримається на недолугій любовній мумії, на, фактично, боротьбі за Ніка між білявкою Дженні та могутньою Аманет, зводить усі інші старання творців стрічки нанівець. Причому за кого йде ця боротьба? Так, кожен чоловік може бажати виглядати у 54 роки так, як Том Круз, але останній у Мумії переважно робить примітивно-здивований вираз обличчя.

У результаті єдине приємне, що залишається у пам`яті після перегляду, – сама Аманет з екстравагантною зовнішістю. І мимоволі на думку спадає, що, якби мета єгипетської принцеси таки здійснилася, і вона захопила би світ, таких банальних фільмів, як Мумія, не знімали би…

Трейлер фільму Мумія:


Кадри з фільму Мумія:

Share This