Третя частина Месників – безпрограшний мікс з батальних сцен, спецефектів і акторів першої величини. Все це обов’язкові й очікуванні елементи блокбастера, знятого творчим тандемом Ентоні та Джо Руссо. 

Один із наймогутніших лиходіїв марвелівського світу – Танос (Джош Бролін)  хоче зібрати шість каменів Безкінечності, щоб отримати неймовірну силу і знищити половину населення Всесвіту. У такий вельми радикальний спосіб він намагається встановити глобальний баланс. Складний і неоднозначний образ головного антагоніста, який не тільки отримує безмежну владу, але й платить за це надвисоку ціну, стає тим, чому приділяють найбільшу увагу.

На Землі йому протистоять Месники та військо Ваканди, у відкритому космосі – Вартові Галактики і Тор.

Режисери перемішують героїв, утворюють нові цікаві союзи. Об’єднують іронічних гострословів Тоні Старка (Роберт Дауні-молодший) та  Доктора Стренджа (Бенедикт Камбербетч), які весь час змагаються у гуморі й цинізмі та все ж рятують один одного. Також добру команду складуть Тор (Кріс Гемсворт), Реактивний Єнот та Ґрут (деревоподібний гуманоїд). Якщо “збити” з фільму весь лоск спецефектів, залишиться історія про любов (усі супергерої подорослішали і задумалися про сім’ю), про дружбу, вірність.

Месники: Вйна нескінченності — стрічка для надзвичайно широкої аудиторії. Велика кількість динамічних батальних сцен, які при всій жорстокості є абсолютно безкровними, робить його доступним для дітей, а цинічні жарти, завуальоване викриття серйозних тем сьогодення — те, що може зацікавити дорослих. Та все ж не варто переоцінювати його серйозність. Це атракціон, який затягує і не відпускає більше двох з половиною годин.

Трейлер фільму Месники: Війна нескінченності:

Кадри з фільму Месники: Війна нескінченності:

 

Share This