Людина-мураха та Оса – двадцята стрічка кінематографічного всесвіту Marvel – вийшла веселою, динамічною і навіть новаторською.


Людина-мураха Скотт Ленг (Пол Радд) закінчує відбувати два роки під домашнім арештом. Аж якось у напівсні він бачить Дженет (Мішель Пфайффер), яка тридцять років тому загубилася у квантовому світі. Він повідомляє про це видіння Хоуп (Еванджелін Ліллі) – Осі та доньці Дженет. І – не встигає й оком змигнути – як опиняється у лабораторії Хоуп та її батька Генка Піма (Майкл Дуглас). Донька і батько хочуть витягнути Дженет з квантового світу, і для цього їм знадобиться допомога Скотта.

Задачка не з простих, а тут ще й за Хоуп і Генком та їхніми винаходами полюють:
– ФБР,
– злодій Сонні Берч (Волтон Гоггінс),
– суперзлодійка Баба-Яга (Ханна Джон-Кеймен), якій квантова технологія потрібна, аби врятувати власне життя.

Тож сумувати ані героям, ані глядачам не доведеться. До речі, сценаристів у Людині-мурасі… було аж п’ятеро, враховуючи виконавця головної ролі Пола Радда.
У фільмі можна відзначити одразу кілька позитивних сторін. По-перше, гумор – не тупий, але і зрозумілий широкому загалу. По-друге, душевність персонажів. Ними рухають не абстрактні бажання врятувати світ, а цілком людяні мотиви. Так, Скотт хоче завершити ув’язнення і погуляти з донькою; Генк – врятувати дружину; Хоуп – врятувати матір. Звісно, що й любовна лінія – між Хоуп та Скоттом – присутня.

По-третє, у Людині-мурасі та Осі сильна візуальна частина. Адже постійно щось зменшується або збільшується, і тому бойові сцени, які без цього могли би здатися банальними, натомість привертають максимум уваги. Чого вартує лише сімейна секретна лабораторія, яка легким порухом руки перетворюється з величезного будинку на зручну валізу на коліщатах.
Вражає і квантовий світ, куди врешті-решт потрапляє один із персонажів стрічки. Космос ми вже бачили не раз у блокбастерах і не тільки, а от вигаданий психоделійний світ, у якому все миготить і рухається, – оце круто!

Крім вищезгаданих, у фільмі знялися актори Майкл Пенья, Лоуренс Фішберн та інші. Композитор Крістофер Бек.

Одним словом, у режисера Пейтона Ріда (автора Людини-мурахи 2015 року) вийшов ідеальний літній блокбастер.

Трейлер фільму Людина-мураха та Оса:

Кадри з фільму Людина-мураха та Оса:

Share This