Продовження фантастичної історії спеціальних агентів по міжпланетним зв’язкам непереконливо намалює нам картину міжнародної мережі Людей у чорному та ще більш непереконливо занурить у любовну історію спецпризначенців.

Готові до карколомних пригод у фантастичному світі, де за крок від Землі знаходяться нереальні істоти із дивовижною фізіологією та неуявними надможливостями, глядачі замість цього отримують досить слабеньку зав’язку, в якій маленька дівчинка стає свідком роботи людей у чорному. І ось вже дівчинка стала дорослою (у вигляді Тесси Томпсон), і з легкістю викрила штаб-квартиру спецагентів, без проблем вломилася до неї та парою непереконливих слів запевнила голову секретної служби, що гідна стати однією із них.

А далі – у перші ж моменти перебування на новій, омріяній роботі – вона, що буцімто завжди гордувала почуттями, заходилася спокушати агента Ейч (себто Кріса Гемсворта). І ось вже вони мчать на спільне завдання, фінальна мета якого теж промальована не дуже зрозуміло… Ось вам і основний сюжет Людей в чорному. Інтернешнл.

Фішкою Людей у чорному завжди був міжгалактичний гумор. На жаль, нова частина, намагаючись бути любовною історію, врешті-решт не є ані романтичною, ані смішною. Проте дивним здається інше: весь фільм герої боряться проти не знати кого. Абстрактний Рій, що протягом усього фільму залишається за кадром і діє тільки на словах, не є тут злочинцем. Натомість другорядні «злодії» (наприклад, дует Les Twins) аж ніяк не є уособленням зла і не створюють відчуття реальної загрози.

Очікування безлічі фантастичних істот, пропрацьованого світу, унікальних костюмів і чіткої структури фільму зводяться нанівець. Натомість отримуємо посередню напів-шпигунську біганину із кількома вдалими моментами. Складається враження, що творцям стрічки було байдуже до власного творіння… Чи отримає історія кохання агентів продовження? Безумовно. Як це вирішать, зважаючи, що Гемсворт заявив про призупинення кар’єри? Подивимось! А тим часом передивимось неперевершену першу частину.

Трейлер фільму Люди в чорному. Інтершеншнл:

Кадри з фільму Люди в чорному. Інтершеншнл:

Share This