Французька історія кохання подарує усе: пристрасть, закоханість, зраду, інтригу, розчарування, прощення, гармонію… Проте, хоч жанром фільму і зазначена комедія, чекати вибухового гумору не варто.

Важко розібратися із любовним трикутником, коли ти молодий. Так, ти можеш дізнатися, що дівчина зраджувала тобі із другом, що вона вагітна, що ти маєш забрати речі… Як це пережити? Але ще важче розплутувати ситуацію дев’ять років потому, коли друг помирає при загадкових обставинах, пристрасть до дівчини не вщухає, а тут ще й виявляється, що їх син, який не дуже тебе любить, можливо – твій син, а молодша сестра покійного закохана в тебе до нестями і готова на все, аби отримати тебе… Саме з таких обставин і складеться любовний п’ятикутник Гарреля.

І хоча за більшістю аспектів стрічка не представляє особливого інтересу, але зірковий склад мимоволі звертає на себе увагу. Сам режисер виконав головну роль, але безумовно загубився на фоні партнерок – зрілої Летиції Касти та молодої Лілі-Роуз Депп. Проте найяскравішим відкриттям став Жозеф Енгель, юний актор, що зіграв сина Летиції. Хлопчик був дуже виразним та правдоподібним у всіх сценах, і шкода, що йому не відведено більше місця у сценарії.

Налаштовуючись на перегляд Чесного чоловіка варто запам’ятати одне: фільм досить дивний та нетиповий. Навряд в героях та ситуаціях ви впізнаєте себе, адже їх вчинки та мотивація не підпадають під жодні очікування. У стрічці мало музики, немає стрімкого розвитку подій, їй взагалі бракує пристрасті. Жанрова невизначеність переслідує до останнього кадру.

Перш за все фільм буде цікавий прихильникам акторів, що виконали головні ролі.

Трейлер фільму Чесний чоловік:

Кадри з фільму Чесний чоловік:

Share This