Аншлаговим показом фільму-екскурсії ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ: ГЕНІЙ У МІЛАНІ KyivMusicFilm відкрив не тільки Новий 2018 рік, а й серію показів стрічок про мистецтво.

Документальна стрічка про Леонардо Да Вінчі створена основі експозиції його робіт, яка пройшла в рамках EXPO у Мілані у 2016 році. Леонардо жив у цьому місті у різні періоди свого життя, але з фільму цілком можна скласти уявлення і про цілий життєвий шлях геніального митця. Ми дізнаємося про його освіту, стосунки з іншими художниками та учнями, бачимо його найвідоміші роботи та постаємо перед загадками життя Да Вінчі.

Оригінальний прийом обрано режисерами Лукою Лучіні та Ніко Маласпіною для посилення ефекту розповіді про події 500-річної давнини: так, деякі персонажі картин та життя Леонардо … оживають на екрані. Тобто застосовано метод історичної реконструкції, коли акторка грає, наприклад, “Пані з Горностаєм” і від першої особи розповідає про себе та історію створення свого портрету.

Також у фільмі Леонардо Да Вінчі: геній у Мілані можна побачити зо два десятки коментарів експертів з мистецтва. Це дуже сприяє поглибленню знань з історії мистецтва загалом і біографії Леонардо зокрема. Представлено ґрунтовне дослідження та історію сотень картин митця, у тому числі — легендарних Тайної вечері та Атлантичного кодексу, а також найбільшу колекцію креслень і творів, його сміливі експерименти з технікою та механікою.

Стрічка про Да Вінчі – лише початок кіноподорожей скарбницями Італії від KyivMusicFilm. Так, 24 січня відбудеться показ стрічки СОБОР СВЯТОГО ПЕТРА ТА ПАТРІАРШІ БАЗИЛІКИ РИМА у 3D. Чотири Патріарші Базиліки – Собор Святого Петра, Латеранська базиліка, Базиліка Санта-Марія-Маджоре та Базиліка Святого Павла – є одними з найбільш популярних пам’яток у світі, до яких збираються мільйони мандрівників та пілігримів. У глядачів буде можливість насолодитися їхньою неперевершеністю у форматі 3D. А у лютому варто готуватися до перегляду фільму Рафаель: володар мистецтва.

Трейлер фільму Леонардо Да Вінчі: геній у Мілані:

Кадри з фільму Леонардо Да Вінчі: геній у Мілані:

Share This