«Кукарача», «мазафака» – після перегляду нової ульотної кримінальної комедії ці слова стануть дещо більшим, ніж просто смішним набором звуків. Вони будуть нести у собі щирі, заряджені пристрастю емоції!

Тілоохоронець (Райан Рейнольдс), Кіллер (Семюел Л. Джексон) та Аферистка (Сальма Гайек) створюють новий незабутній тандем у всесвіті комедійних бойовиків. Колоритні, різнопланові, емоційні, вони одразу стають улюбленцями публіки, і змушують щиро переживати за історію дружби та кохання, яка розгортається на тлі енергетичної загрози Євросоюзу, що нависає над об’єднанням країн через обуреного і впливового грека (Антоніо Бандерас) – в якого, до речі, також є тілоохоронець (Морган Фрімен). Що й казати, каст зірковий!

Проте як би чудово не грали чоловіки, безсумнівним успіхом та центральним персонажем стрічки стає Сальма Гаєк. Спокуслива та смішна, пристрасна і незграбна, чуттєва та проста водночас, вона поєднує в собі парадоксальні риси і не боїться грати свою героїню із гумором, з почуттям міри гіперболізуючи її як хороші, так і погані сторони.

У їх кохання із персонажем Семюела Л. Джексона віриться: ця парочка просто створена одне для одного! Що ж до їхнього бажання мати дітей… тут виникають сумніви, але сценаристи вправно «розрулюють» цей конфлікт.

Від сцени до сцени глядача закидають лавинами мальовничих локацій: Греція, Хорватія, Італія пропонують до уваги розкішні марини та сперечаються за принадність. І на цьому барвистому тлі Середземномор’я раптово на нас обвалюється шквал жорстоких, кривавих, проте водночас стильних та веселих сцен. Вбивають тут зі смаком та гумором. А те, що головний герой бодай-що намагається не вбивати, додає історії якоїсь дитячої наївності та особливого шарму.

Стрічка видалася чудовою та професійною у багатьох аспектах. І якщо і можна щось закинути її творцям, то це очевидний перебір із нецензурною лексикою. Слухати це часом неприємно, а часом просто незручно. Картина не втратила б своєї харизми, якби трималася на самих «мазафаках» без інших барвистих слівець, хоч як би винахідливо їх не перекладали.

Побачити пригоди тілоохоронця, кіллера та аферистки – потрібно! Проте будьте обережні і не беріть на показ дітей. Ця стрічка розрахована на тих, хто вже дещо побачив у житті…

Трейлер фільму “Тілоохоронець дружини кілера”:

Кадри з фільму “Тілоохоронець дружини кілера”:

Share This