Поки марвелівські герої рятують світ від апокаліптичних загроз, що ж залишається супергероям із Франції? Таємний агент Нікі Ларсен покликаний відшукати викрадену таємну розробку – парфум, що змушує людей втрачати голову від кохання.

Таємний агент і детектив Нікі, характерною особливістю якого є патологічна залежність від красивих жінок, отримує нове замовлення. Метою пошуків агента та його напарниці Лори (Елоді Фонтан) стає розробка геніального вченого – останній флакон парфуму, який змушує людей закохуватися до нестями, ледве почують чарівний запах. Навколо флакону розгортається неабияка заварушка, в якій буде задіяна не одна сила, адже заволодіти такою зброєю бажає кожен: від простого сміттяря до найвпливовіших кримінальних авторитетів світу.

Французька пристрасть режисера і заразом виконавця головної ролі Філіппа Лашо змішається із французьким гумором і неочікуваною голівудською майстерністю фільмування екшену. І якщо французьку пристрасть ми добре можемо уявити – тут і ароматні парфуми, і вишукана білизна, і шалені вчинки; то що ж собою являє французький гумор? Ненав’язливо, легко і напрочуд динамічно перед глядачем постають справжні атракціони веселощів. Жодного зайвого елементу, дотепні та влучні образи, а також часом шокуюча «чорнота» жартів дозволяють сказати, що Плейбой під прикриттям – неперевершений представник жанру комедії із перцем.

Фільм вийшов яскравим, молодіжним, дотепним і дуже веселим. Цікаві типажі акторів, відмінна жанрова гра, чудова робота художників-постановників вирізняє цей хуліганський фільм серед шаблонних картин (і навіть комедій) про агентів. Доповнює переможний список переваг стрічки доречне використання відомих французьких пісень.

Плейбой під прикриттям заслуговує найвищої оцінки. Це чудовий вибір для перегляду, якщо на півтори години ви хочете відсторонитись від буденності та поринути в справжню пригоду – звісно, якщо ви не проти дрібки шокуючого французького гумору із перцем.

Трейлер фільму Плейбой під прикриттям:

Кадри з фільму Плейбой під прикриттям:

Share This