Стрічка Вогнеборці (в оригіналі – Only the Brave) – це ода сміливості та жертовності реальних людей, пожежників, що загинули у наймастшабнішій вогняній катастрофі за всю історію Сполучених Штатів. Дев’ятнадцять справжніх супергероїв постануть перед глядачем у пронизливій історії про дружбу, любов та відданість професії.

Ерік Марш (Джош Бролін) очолює пожежну бригаду другого класу, проте усі хлопці з її складу – справжні професіонали і мріють отримати найвищий статус. Але з визнанням кваліфікації приходить і більша відповідальність, адже пожежників першого класу направляють у самий епіцентр найжорстокіших вогняних катаклізмів. І небезпека тут – не тільки у вогні; така робота поглинає практично увесь час і психічну енергію, а відтак, окрім щоденних битв із вогнем, кожен з учасників команди Гранітна Гора мусить знайти для себе відповідь на питання про те, як поєднувати улюблену справу та особисте життя.

Режисер Джозеф Косінськи оповідає нам історію неквапливо, дозволяючи поступово зануритись в обставини життя і праці героїв нашого часу. Глядач побачить побут, жарти, стосунки простих працьовитих хлопців; побачить щоденні переживання та біль їхніх жінок, матерів та дітей.

Стрічка націлена на прославлення найкращих рис у людях. Кожен з персонажів – навіть той, хто мав за спиною гріхи – врешті-решт прийде до внутрішньої зміни, що дозволить йому вести краще, достойніше життя та служити для інших прикладом. Серед інших, образи героїв та їхніх супутниць втілюватимуть Майлз Теллер, Джефф Бріджес, Тейлор Кітч, Енді Макдауелл та Дженніфер Коннеллі.

Фільм Вогнеборці засновано на реальних подіях, і це робить ефект від його перегляду дуже потужним.

Трейлер фільму Вогнеборці:

Кадри з фільму Вогнеборці:

Share This