Секретна служба джентльменів знову готується до порятунку світу. Після вибухової (у прямому та переносному сенсах) першої частини стрічки вихід другої був оточений логічними побоюваннями як щодо зниження якості сюжету, так і розвитку персонажів. Проте Золоте Кільце виправдало найсміливіші сподівання, встановивши нову планку одночасно для комедій, фантастики та бойовиків.

Із самого початку стрічка налаштовує глядача на шалений лад: ми зустрічаємо Еггзі у процесі втечі від незнаних ще злодіїв, які намагаються убити його. Як завжди бездоганний у костюмі та у високотехнологічних окулярах Кінгсменів, хлопець елегантно та впевнено розбирається із переслідувачами, аби повернутися додому до коханої принцеси. А далі ми зустрічаємо усе більше і більше старих знайомих, деяких з яких, втім, сценаристи Золотого Кільця не пощадили. Якщо перша частина відзначилася болісною загибеллю персонажа Коліна Ферта, то у другій глядач має готуватися до набагато ширшого розмаїття втрат.

Але разом з тим у стрічку прийшли нові яскраві персонажі – цікаво розроблені ще на етапі сценарію та майстерно підкріплені грою таких провідних зірок як Джеф Бріджес, Холлі Беррі, Ченнінг Татум та Джуліанна Мур. Що вже казати про яскраве камео Елтона Джона, який перевершив сам себе у артистизмі, комізмі та харизматичності! Але приємно розуміти, що фільм насичений не тільки видатними особистостями, але й видатними діалогами, сюжетними поворотами та бійками.

Окрім того, головний конфлікт стрічки є на часі: замість типових абстрактних злодіїв, які хочуть знищити світ, антагоністкою у Золотому Кільці виступила голова наркокартелю, що діє під лозунгом “Життя рятуй – легалізуй”. Безліч смішних і одночасно знайомих сучасній молоді ситуацій випливають з тематики вживання легких наркотиків.

Особливого шарму додають стрічці бездоганно вибудовані бійки: режисер Метью Вон вкотре довів свою професійність в обраному жанрі.

Кінгсман: Золоте Кільце безумовно матиме щасливу прокатну долю та захоплення фанатів; тим часом уже відомо, що світ спеціальних агентів-джентльменів матиме продовження, і, здається, цього разу прихильникам боятися нема чого: професіоналізм, комізм та вибуховість Кінгсменів довели, що вони мають у своєму розпорядженні ще не використаний потенціал.

Трейлер фільму Кінгсман: Золоте Кільце:

Кадри з фільму Кінгсман: Золоте Кільце:

 

Share This