Пригадуєте Бейлі? Якщо й ні, якщо вже й призабули першу частину пригод цього вірного пса, це не стане на заваді можливості поринути разом з ним у вир нових перероджень.

Пес Бейлі, прийшовши на цю Землю, став найкращим другом хлопчика Ітана. Коли настав час розлуки, обидва дуже страждали. Та життя Бейлі на цьому не закінчилося… Адже його вища місія полягала в тому, аби бути янголом-охоронцем сім’ї Ітана. Тому, народжуючись у різних собачих шкурах, Бейлі в будь-якому разі повертався до свого товариша. Але приводом до другої частини пригод стало народження Джей-Сі – онуки Ітана. Бейлі отримав почесне завдання захищати дівчинку.

До сентиментальної історії собачої відданості (і взаємної відданості людей) додається соціальна складова. Поряд із романтичними, милими, сльозливими моментами виникають питання раку, алкоголізму, батьківської етики. Драматургія стрічки не відрізняється глибокими відтінками чи неочікуваними поворотами – ми знаємо, що все незворотньо прямує до хепі-енду. Втім, сценаристам вдається балансувати між загальним світлим настроєм фільму та моментами відчаю і розпуки.

Головна героїня Джей-Сі (Кетрін Прескотт) є типовою – не сказати б, посередньою – дівчинкою. Її життя робить особливим саме присутність в ньому незвичайного пса. Непримхлива історія її стосунків з матір’ю та вельми банальних відносин із чоловіками навряд чи зацікавила б глядача, якби не Бейлі та його відданість. Прикрашає історію і обранець героїні Трент (Генрі Лау) – швидше, не акторськими, а чисто зовнішніми здібностями. Та безумовно, головний герой-собака зміг перевершити усіх людей в фільмі.

Подорож хорошого пса – дуже мила, світла, сентиментальна, але скоріше одноразова історія. Вона чудово підійде до сімейного перегляду, і неодмінно потішить усіх любителів братів наших менших. Якщо ви не проти пролити кілька сльозинок та шукаєте стрічку, яку із легкістю можна подивитися у літній вечір, то це – ідеальний варіант.

Трейлер фільму Подорож хорошого пса:

Кадри з фільму Подорож хорошого пса:

Share This