Повнометражна стрічка Абатство Даунтон – справжній подарунок для всіх прихильників культового серіалу. Це святкове повернення до улюблених локацій, персонажів та емоцій із  happy end-ом, на який ми всі заслуговували.

Пристрасті, зради, війни, епідемії, підступи, убивства і розставання – за шість сезонів і безліч ігрових років сімейство аристократів Кроулі пережило усі можливі пригоди. І хоча (незважаючи на всі негаразди, які сценаристи прикликали на голову членів родини та їх прислуги) серіал носив скоріше світлий характер, все ж таки часом хотілося, щоб улюблені герої просто отримали щастя – просте людське щастя без зайвих застережень, без умов та прикрих «але».

І ось – трейлер повного метру! Що ж трапиться у світі англійської знаті? Ще одна зрада? Болісне розставання з родовим маєтком? Друга Світова Війна? Нічого подібного! До абатства завітає королівська родина! А побачити монарших осіб – головна подія життя для більшості англійських підданих! Небачена єдність, справжня дружба, добрий гумор і – звісно ж – любовні історії змішаються у стильному, як завжди, коктейлі, аби відстояти честь маєтку і показати абатство Даунтон у всій його величній красі!

Усі персонажі, яких ми встигли полюбити протягом шести років, матимуть власну, нехай і крихітну, роль у карнавалі підготовки до візиту монарших осіб. Серцем абатства, як завжди, буде леді Мері (Мішель Докері), а диригентом бездоганного оркестру виступить містер Карсон (Джим Картер). На кухні заправлятимуть найзатятіші революціонерки та найвідданіші монархістки місіс Патмор (Леслі Нікол) та Дейзі (Софі Макшера), а бездоганна Анна (Джоанн Фроггат) як завжди, майстерно залагоджуватиме конфлікти. А поки всі метушитимуться навколо загублених речей, недошитих суконь та нечищеного срібла, загальний улюбленець Том Бренсон (Аллен Ліч) нарешті знайде кохання свого життя – і звісно ж, воно виявиться взаємним! Всі ці пригоди відбуватимуться під їдкі коментарі неперевершеної графині Грентем (Меггі Сміт) – яка, попри солідний вік, не втратить бійцівської хватки.

Абатство Даунтон – це тріумф стилю, вишуканості, людяності і доброго гумору. Тут не буде показових пристрастей і невирішальних драм. Проте буде безліч маленьких приємних сюрпризів, що наповнять душу теплом. Цей фільм точно не розчарує ані давніх прихильників серіалу, ані тих, хто тільки вперше знайомиться із світом британської аристократії в обличчі сімейства Кроулі.

Трейлер фільму Аббатство Даунтон:

Кадри з фільму Аббатство Даунтон:

Share This