Гра Моллі – режисерський дебют американця Аарона Соркіна, відомого як видатний сценарист.


Стрічка заснована на реальних подіях, а саме на книзі спогадів Моллі Блум. Її у фільмі грає Джессіка Честейн. Лижниця Моллі з дитинства мріяла перемагати в Олімпійських іграх, але нещасний випадок змусив її назавжди покинути спорт. Спорт, але не азарт. Спочатку вона асистує на таємних іграх з покеру, а згодом і сама керує ризикованим і надприбутковим бізнесом.

Дія Гри Моллі паралельно розвивається у двох площинах: оповідь про те, як Моллі побудувала свій бізнес, чергується з кадрами теперішнього, в якому у неї великі проблеми. Влада звинуватила у незаконному веденні бізнесу, відібрала майже 5 мільйонів доларів і готується ув’язнити. Захищає Блум адвокат Чарлі Джеффі (Ідріс Ельба). Часто показують і батька авантюристки, грає якого сам Кевін Костнер.

Гра Моллі за своєю суттю – виробнича драма, адже йдеться і про покер, і про судовий процес. Тобто як мінімум гравцям і юристам стрічка точно буде цікавою. Але, звісно, має робота Соркіна і глибший сенс – показати дії сильної жінки у світі безжальних чоловіків. Історія Моллі Блум розкрита детально, персонажі “глибокі”, діалоги змістовні. Єдиним недоліком фільму можна вважати лише те, що це – не блокабстер. Тобто вимагає від глядача хоча би мінімальних розумових зусиль, аби зануритися в атмосферу і зрозуміти, що до чого. Бонус – Джессіка Честейн та відвертий одяг її героїні.

Трейлер фільму Гра Моллі:

Справжня Моллі Блум і акторка Джессіка Честейн, яка зіграла її у стрічці:

 

Share This