Вийшов трейлер нової історичної пригодницької драми “Гетьман”. Режисер Валерій Ямбурський. Автор сценарію і продюсер Віктор Веретенніков. У ролях Костянтин Лінартович, Фатіма Горбенко, Сергій Калантай, Станіслав Лозовський, Михайло Голубович, Дмитро Лінартович.

Фільм розповідає про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України, про людину, яка змінила її хід і зробила свою країну незалежною. Цей фільм про великого гетьмана України, ім’я якого – Богдан Зиновій Хмельницький. Історія починається в 1647 році і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету є не саме повстання, а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени.

З весни 2014 року на території України проходили зйомки стрічки Гетьман за новим романом заслуженого діяча мистецтв України, письменника – Віктора Веретеннікова. Зйомки велись у Львівській та Київській областях на п’яти локаціях: Хутір Суботів, Палац польського графа Потоцького, Палац короля, Палац Гетьмана і Мотрінський монастир. Головним героєм фільму є відома особистість – один із найвеличніших гетьманів в українській історії – Богдан Хмельницький, за якого наша країна була впродовж десяти років незалежною державою.

Гетьман – це художнє представлення складної особистості Богдана Хмельницького і драм його життя в контексті національно-визвольної війни українців у середині XVII ст., а також побудови Козацької держави. Тут показана справжня історія особистого життя, кохання і душевних терзань одного з найбільш значущих для нас і нашої держави персонажів. Фільм повною мірою відображає незламний національний дух українських козаків, їх волю і відданість своїй державі.

Трейлер фільму Гетьман:

Кадри з фільму Гетьман:

 

Share This