Гарні часи – американська кримінальна незалежна драма, яка брала участь у Каннському міжнародному кінофестивалі (2017).


Конні Нікас (Роберт Паттінсон) грабує банк разом зі своїм молодшим братом Ніком (Бен Сефді). Усе ніби-то добре, але раптом у сумці з грошима вибухає ємність з червоною фарбою. Братам доводиться утікати і, звісно, розумово-неповноцінного Ніка схоплює поліція. А у тюрмі – поки Конні шукає гроші на залог – його б`ють. Нік опиняється у лікарні, звідки Конні його збирається врятувати… Далі історія усе глибше затягує глядачів у нетрі нью-йоркського хуліганського життя.

Режисерами Гарних часів стали Бен та Джошуа Сефді – лауреати премії Gotham Awards та премії Міжнародної конфедерації художнього кіно Венеціанського кінофестивалю за стрічку Бог знає що (2014).

Зйомки проходили у Нью-Йорку, серед звичайних перехожих; учасники знімальної групи навіть одного разу незаконно пройшли до лікарні, а виконавці головних ролей Бен (один із братів-режисерів) та Роберт у рамках підготовки до зйомок навіть попрацювали на автомийці у Квінсі.

Передати атмосферу нью-йоркських злидарів фільму справді вдалося. Як і тримати увагу – стрічка вийшла динамічною і напруженою. Але усе ж головними перевагами Гарних часів ми, як і світова преса, вважаємо гру Роберта Паттінсона та саундрек Деніела Лопатіна, відомого як Oneohtrix Point Never. Саме саундтрек і отримав нагороду Каннського кінофестивалю, хоча і фільм – теж нічого.

Трейлер фільму Гарні часи:

Кадри з фільму Гарні часи:

Share This