Французький кінометограф продовжує підкорювати українські екрани – 3 серпня у прокат виходить запальна комедія Наречений на двох.

Наречений на двох – фільм від відомої французької компанії Gaumont, що подарувала світу такі картини, як П’ятий елемент, 1+1, Леон-кіллер та Неймовiрна подорож мiстера Спiвета.

Сюжет стрічки закручується навколо класичного любовного трикутника: легковажний чоловік та дві емоційні жінки. Ставка у грі занадто висока: це весілля! Знайшовши у кишені свого коханого візитівку весільного агента, Алексія радіє від щастя та без вагань каже “Так!”. Але для Матіаса це також сюрприз – він не планував робити пропозицію, а візитна картка – то від Джульєтти, з якою він переспав напередодні. Організовувати весілля з коханою та коханкою водночас – непроста справа для розгубленого молодика! Але хоч Матіас і знаходиться у розпачі, така ситуація дасть неабиякий привід для веселощів публіки.

Тріо закоханих зіграють невдаха-наречений Ніколя Дювошель, “щаслива” молода Джулія П’ятон та запальна коханка Рем Керісі. Як і належить у комедії, всі уони відповідають певним стереотипним типажам: Ніколя – симпатичний, проте несерйозний молодик, Джулія – хороша дівчина, класична майбутня дружинаб Рем – спекотна жінка-спокуса. Вдало доповнить цей акторський ансамбль найкращий друг нареченого, харизматичний Франсуа-Ксав’є Демезон.

Запальний гумор, комічні ситуації і (типово для французького кіно) надзвичайно людяні та близькі публіці персонажі – усе це робить стрічку Наречений на двох ідеальним фільмом для кіновікенду закоханих.

Трейлер фільму Наречений на двох:

Кадри з фільму Наречений на двох:

Share This