Фільм Він і вона – приємний гість в українському прокаті родом із найромантичнішої країни світу. Французький присмак відчувається у кожному кадрі, кожній репліці героїв. Ця якісна мелодрама подарує глядачу широкий спектр емоцій.

В оригіналі стрічка вийшла під назвою Містер і місіс Адельман, адже сюжет побудовано на історії кохання сімейної пари – Сари та Віктора Адельманів. Розпочинаючи від найпершого дня їхньої зустрічі у задимленому цигарками барі і до заповітного “допоки смерть не розлучить нас”, глядач проживе найважливіші моменти разом з ними: побуває на вершинах закоханості та спуститься у прірву ревнощів і безнадії. Слава, гроші, розчарування, шаленства, зради та вірність – усього тут буде вдосталь, і усе буде невимовно людяним. У таке кіно легко повірити.

Розповідь у стрічці відбувається від особи головної героїні. Вона робить ласку одному із журналістів і погоджується розкрити невідомі подробиці життя та творчості її покійного чоловіка – знаменитого не тільки у Франції, але й по всьому світі письменника-романіста. Цей простий і не раз використаний у кінематографі хід у даній стрічці видається доречним та органічним. Неочікуваний фінал повністю й безповоротно переконує у тому, що обрана режисером структурна форма є не просто зручним штампом для виправдання історії довжиною в життя, але й продуманою та ефектною родзинкою.

Вигідно відрізняється Він і вона від сюжетно подібних фільмів і своєю гумористичною складовою. Постійно балансуючи між коханням і розлукою, спалахами пристрасті та розставаннями, ніжністю і абсурдністю стосунків двох закоханих, стрічка тримає увагу в напрузі, продумано переміщаючи глядача від чутливого співчуття до заінтригованості, від глибокого відчаю до щирого сміху. Все, як у житті.

Важливий внесок у шарм стрічки зробилии актори. Ніколя Бедос виконав головну роль письменника Віктора. Його дружину Сару зіграла колишня телеведуча Дорія Тільє. Вочевидь, стрічка багато у чому побудована на особистому досвіді: так само, як химерно переплітаються стосунки містера Адельмана та його музи-дружини, так само цікаво складаються стосунки творчої пари акторів у реальному житті. Ніколя та Дорія не просто зустрічаються, а й разом творять: Ніколя Бедос водночас є режисером фільму, в той час як Дорія Тільє написала до нього сценарій.

Відсутність надуманості та глибока людяність – це дві речі, що найвиразніше характеризують стрічку Він і вона. Фільм вигідно вирізняється від багатьох новинок прокату та насправді змушує глядача відчути себе зануреним у романтичну атмосферу Франції.

Трейлер фільму Він і вона:

Кадри з фільму Він і вона:

Share This