Вибухова суміш: запеклі вороги Двейн Джонсон та Джейсон Стетхем готові запартнерувати у спін-оффі культової франшизи Форсаж! Разом вони рятуватимуть світ від нищівної біологічної атаки.

Агент американських спецслужб Гоббс (Двейн Джонсон) та спеціальний агент Британії Шоу (Джейсон Стетхем) живуть відносно спокійним життям, орієнтованим виключно на сімейні цінності. Перший піклується про улюблену доньку, другий відвідує улюблену матусю. Але коли сестра одного з них (Ванесса Кірбі) – звісно, теж спеціальна агентка – зустрічається із новітнім супер-злочинцем (Ідріс Ельба), усі змушені забути про плинне родинне життя і кинутися рятувати світ від страшного вірусу, що перетворює органи на желе. Тут і починається Форсаж.

Що таке Форсаж? Це швидкість, динаміка, калейдоскоп локацій, пафос та – гумор. Напевно, саме гумор є найвизначнішою особливістю цієї частини. Ні дорогі машини, ні видовищні бійки, ні сильні чоловіки та гарні жінки не запам’ятовуються так, як добрі, прості і насправді смішні жарти від сценаристів Кріса Моргана та Дрю Пірса.

Динаміка та напруга не просідають ні на мить: режисер Девід Літч вдало дозує гонитви та відпочинок, лірику та гумор. Навколо героїв строкато майорять локації – від Америки до Британії, від Чорнобиля до загадкових тихоокеанських островів, де знову-таки на героїв чекають зустрічі не тільки із зовнішніми ворогами, але передусім із проблемами у стосунках з рідними. Втім, все прямує до очікуваного хепі-енду!

Форсаж не зраджує власним традиціям і залишається якісним, гідним представником у своїй ніші. Це саме той випадок, коли продовження франшизи і очевидність наступних пригод можуть тільки потішити!

Трейлер фільму Форсаж: Гоббс та Шоу:

Кадри з фільму Форсаж: Гоббс та Шоу:

Share This