Покази фільму “Боттічеллі: Інферно” пройдуть 14 березня у кінотеатрах “Україна”, “Київ”, “Планета Кіно” (Київ, Одеса, Львів, Харків, Суми).

Розкрий загадки на “Мапі пекла” Данте та секрети найбільш бунтівного художника Ренесансу: чому “Інферно” Сандро Боттічеллі залишилася незавершеною, як була загублена, та як повернена до життя. Ця стрічка — захоплива історія, яка розкриває несподівану, темну сторону художника, відомого такими спокійними та ідеалістичними роботами, як Народження Венери і Весна.

Боттічеллі оживив світ Данте в ста двадцяти прискіпливо виведених малюнках. У центрі композиції — Мапа пекла, подоба путівника по його темним колам. Століттями мапа пекла Данте (італійською — “Inferno”) зберігалася в кулуарах Ватикану. Заворожлива і одночасно страшна картина, що представляє нам грішників та їх покарання, страждання та спокуту. Що ж вона може розповісти? З якого боку її розкриє таємничий геній Боттічеллі, і що вона повідає нам про наші власні душі?

Сценарист і режисер Ральф Луп створив фільм, покликаний стати подорожжю в раніше не досліджені куточки творчості Боттічеллі та познайомити з його загадковою особистістю. Зйомки картини пройшли в Римі, Флоренції, Лондоні, Берліні та Шотландії. Спеціально для фільму картину Боттічеллі просканували сучасним потужним сканером, який дозволив побачити безліч деталей, раніше прихованих від неозброєного погляду.

Трейлер фільму Боттічеллі: Інферно:

Кадри з фільму Боттічеллі: Інферно:

Share This