З 30 листопада до 2 грудня у кінотеатрі “Київ” відбудеться фестиваль кіно Intro. Це шість документальних стрічок про музику та культуру від команди KyivMusicFilm, більшість з яких вперше покажуть в Україні.

Intro — це початок нового та невідомого. Це своєрідний імпульс, що підштовхує до змін: у собі, оточенні, світі навколо. Саме це характеризує героїв кожної стрічки — розпочавши рух уперед вони надихають, мріють, змінюють себе та залишають слід в історії.

Intro — це подорож світом музики, мистецтва, культури та унікальних соціальних явищ, що відкриють невідомі сторінки історії й розширять горизонти нашого бачення світу.

Програма фестивалю складається з шести фільмів, кожен з яких можна буде побачити лише один раз. Це стрічки про Девіда Бові, легендарну Студію 54, фінських панків на Євробаченні, серферський клуб у Секторі Газа, адептів соціальних мереж та “золоту епоху” Голлівуду.

“Кіно про музику та сучасну культуру — це унікальна можливість стати ближче до ключових культурних феноменів нашого часу. Ми показуємо фільми про реальні речі, які оточують нас кожен день — про музикантів, музику яких ми слухаємо в айподі, про художників, якими захоплюємося та про стиль життя, який ми самі ж і пропагуємо. Все це і надихає нас показувати незалежне кіно, що допомагає нам та нашим глядачам краще розуміти сучасну культуру”, — розповідає команда KyivMusicFilm.

Все починається з Intro.

Фестиваль не існував би без Whisky Grants, головного партнеру фестивалю.

Share This