Мультфільм про кмітливого баранчика у нетиповій для великих екранів стилістиці stop-motion знову підкорить серця юних – і не тільки – глядачів.

Коли у британське село прилітає НЛО, це зовсім не привід для наукової сенсації. Мешканці селища, між ними дуже практичний фермер Сполученого Королівства, вирішують, що це чудовий спосіб підзаробити грошей – наприклад, на нову сільськогосподарську техніку – наживаючись на туристах, які мріють побачити щось дивовижне. І тільки Баранчик Шон разом зі своєю отарою здатні роздивитися в прибульцях дещо більше за можливість наживи.

Традиційно, «Баранчик Шон» – це низка комедійних ситуацій, невеличких, але детально продуманих скетчів, у яких ми поринаємо у неспішну атмосферу сільського життя. Дотепно і без сарказму автори кепкують з особливостей його побуту – завжди на добрий манер, завжди пам’ятаючи про цільову аудиторію. Той, хто іде на цей мультфільм, знає: на нього чекає щось миле, наївне і не дивлячись на те, що фільм – про отару овець, безмежно людяне.

За всю стрічку персонажі не вимовляють ані слова, спілкуючись жестами та милими звуками. Ми насолоджуємось дійсно якісним звукорядом і образною мовою, якої часом за балаканиною так не вистачає у кіно із діалогами.

І хоча опис фільму (який стосунок мають інопланетяни до ферми?!) може викликати подив, нові персонажі – прибулиця Лу-ла та її батьки – гармонійно вписуються у буколічне оточення великобританської глибинки. Тому що у цьому мультфільмі найголовніше – передати глядачеві привіт від старого доброго Шона і запевнити, що баранчик залишається таким самим енергійним бешкетником, вірним другом у будь-якій ситуації. Навіть під час Фермагеддону.

Трейлер мультфільму “Баранчик Шон: Фермагеддон”:

Кадри з мультфільму “Баранчик Шон: Фермагеддон”:

Share This