Тебе ніколи тут не було – новий трилер з Хоакіном Феніксом у головній ролі.

43-річний актор грає Джо – колишнього агента ФБР. Його переслідують галюцинації, пов’язані і з професійною діяльністю, і з травмами дитинства. Зараз Джо заробляє тим, що визволяє дівчат із мережі секс-торгівлі. Ось і в центрі сюжету стрічки, заснованим на повісті Джонатана Еймса, – визволення Ніни (Катерина Самсонова), доньки впливового політика. Джо виконує своє завдання, але усе виявляється не так просто. Політики – ще ті збоченці!

Режисер і сценарист фільму – шотландка Лінн Ремсі, автор гостросюжетної драми Щось не так із Кевіном з Тільдою ​​Свінтон у головній ролі. Стрічка Тебе ніколи тут не було отримала премії Каннського кінофестивалю за найкращий сценарій, а Хоакін Фенікс був визнаний найкращим актором. Якщо останнє не викликає заперечень – Фенікс прекрасний, то успіх самого фільму видається дивним. Адже сюжет у нього простий далі нікуди, а сенсу немає взагалі. Фільм більше схожий на довгий відеокліп, основна увага у якому зосереджена на сценах насилля. Так, стрічка гарна і видовищна, але подібне ми вже бачили не раз. Драйв режисера Ніколаса Віндінґа Рьофна на фоні Тебе ніколи тут не було виглядає більш вигадливим, ефектним.

Але у фільмі Лінн Ремсі класна музика; якби не це, розчарування було би болючим. Музику написав Джонні Ґрінвуд, композитор і гітарист групи Radiohead.

Трейлер фільму Тебе ніколи тут не було:

Кадри з фільму Тебе ніколи тут не було:

Share This