Девід Лінч: Життя у мистецтві – півторагодинний документальний фільм про найзагадковішого режисера світового кінематографу.


Після перегляду візіонерських, жахливих і захопливих фільмів Девіда Лінча вже якось і не вистачає ресурсів поцікавитися, а якою ж людиною режисер є у житті. А дарма – розмах постаті цього визначного митця не поступається ефекту від його творчості.

Стрічка режисерів Джона Нґуйена, Ріка Барнса, Олівії Неергаард-Холм розповідає про дитинство та юність Лінча – фактично, про час до того, як той почав серйозно займатися кіно. Девід виріс у щасливій американській родині, де, окрім нього, було ще двоє дітей. Жодних травм чи психологічних потрясінь, якщо не вважати, що якось він із братом побачив посеред вулиці оголену жінку із закривавленим ротом… Як і усі діти, Лінч ненавидів школу, а у мистецтво прийшов як художник.

Стрічка Девід Лінч: Життя у мистецтві візуально складається з двох частин. По-перше, бачимо архівні кадри та фотографії, які висвітлюють ранній період життя режисера. По-друге, спостерігаємо його у теперішній час у майстерні – митець працює над химерними колажами, у компанії маленької доньки, якій фільм і присвячено. Сам режисер зачитує закадровий текст, максимально розкриваючи свою особистість.

Девід Лінч стає зрозумілішим і ближчим після перегляду цього фільму. Та й якщо абстрагуватися і розглядати …Життя у мистецтві як зразок документального кіно, то і тут фільм не розчарує. Очевидно, саспенс, притаманний творам Лінча, розповсюджеється на усе, до чого він торкається і де він з`являється…

Трейлер фільму Девід Лінч: Життя у мистецтві:


Кадри з фільму Девід Лінч: Життя у мистецтві:

Share This