У прокат виходить Вірний. Пристрасть і злочин – стрічка з топовими акторами Адель Екзаркопулос та Маттіасом Шонартсом.


Бібі (Екзаркопулос) – гонщиця, з багатої родини. Джіджі (Шонартс) – симпатичний, відданий, але – гангстер і грабує банки. Кохання виникло між молодими людьми з першого погляду. Джіджі навіть готовий кинути свою справу заради Бібі. І йде на справу востаннє. Але, як відомо, саме у таких випадках на неї краще не йти… Усю банду заарештовують. Разом із трагедією у житті головних героїв змінюється і ритм фільму. Якщо на початку він був динамічним і багатообіцяючим, то у другій половині стрічки навіть важко повірити, що її знімали ті ж самі особи. Бо зрозуміти події стає дедалі важче, а двозначний фінал у даному випадку тільки дратує. Можливо, це такий режисерський задум – заплутати глядача, вивести його із зони комфорту…

Бо ж автор фільму – не будь-хто, а Міхаель Р. Роскам, автор стрічки Бичара – фестивального хіта, номінованого на Оскар у 2012 році. Саме Бичара і відкрив світові чудового актора Маттіаса Шонартса. Без якого Вірний. Пристрасть і злочин взагалі не було би сенсу дивитися.

Міхаель Р. Роскам визначає жанр своєї нової роботи як “любовний нуар” – спочатку його сюжет був присвячений банді, яка орудує у Брюсселі у 1980-х, але після того як до акторського складу приєдналася Адель Екзаркопулос, сюжет був змінений – у ньому з’явилася романтична лінія.

Вірний. Пристрасть і злочин обраний Бельгією в якості національного кандидата на премію Оскар в категорії “найкращий фільм іноземною мовою”.

Трейлер фільму Вірний. Пристрасть і злочин:

Кадри з фільму Вірний. Пристрасть і злочин:

 

Share This