Атомна блондинка – шпигунський трилер на основі графічного роману; у головних ролях Шарліз Терон, Джеймс Мак-Евой, Джон Гудмен, Софія Бутелла, Тіль Швайгер.


Дія фільму відбувається у 1989 році, у Берліні, незадового до падіння Берлінської стіни. Російський працівник КДБ вбив важливого агента і викрав у нього годинник, у якому був список усіх діючих таємних агентів. Тепер представники провідних держав мріють заволодіти цим списком, і на нього починається полювання. Від британської розвідки до Берліну прибуває Лоррейн Бротон (Шарліз Терон). Ця неймовірна жінка і буде епіцентром подій стрічки Атомна блондинка. Режисер якої Девід Лейтч, до речі, був режисером першого Джона Уіка та продюсером другого. Знято …блондинку на основі графічного роману Найхолодніше місто / The Coldest City авторів Ентоні Джонстона та Сема Гарта.

Перераховувати принади Атомної блондинки можна довго. По-перше, це справжній шпигунський фільм; героїня Терон має викрити подвійного агента, тобто інтрига крутиться не тільки навколо списку, але й навколо того, хто є цим подвійним агентом. По-друге, сцени бійок надзвичайно реалістичні – задовольнять найвибагливішого прихильника бойовиків. По-третє, саундтрек розкішний і самодостатній. По-четверте, візуально стрічка бездоганна. А найголовніше у ній – це Шарліз Терон. Чудово грають і інші актори, але на Шарліз можна дивитися безкінечно. Тим паче в такому різноманітному одягу (і без нього також), як в Атомній блондинці…

Коли місяць тому в прокат вийшла Диво-жінка, багато говорили і писали про те, що це певний прорив у гендерних справах, бо раніше рідко супергероїнею блокбастеру була жінка. Що ж – Атомна блондинка у рази крутіша за Диво-жінку. Вона не така шаблонна і, що важливо, повсякчас демонструє величезний рівень емпатії. Хоча й вбиває десятками ворогів, до останнього бореться за життя важливого агента Періскопа, ризикуючи і власним життям заради того, аби його врятувати.

Динамічна, гарна, іронічна та вигадлива, жорстока та ніжна, стрічка Атомна блондинка має припасти до смаку якнайширшому колу глядачів.

Трейлер фільму Атомна блондинка:

Кадри з фільму Атомна блондинка:

Share This