Поза інтригуючим та вельми видовищним трейлером, ще до виходу на великі екрани фільм мав одну велику перевагу: ім’я режисера. Люк Бессон став класиком за життя. І сподівання виправдали себе: «черговий» кривавий бойовик під керівництвом метра змушує глядача виходити після перегляду із вдоволеною посмішкою.

Сюжет стрічки і захочеш, та не зможеш проспойлерити: шпигунські перегони між КДБ та ЦРУ прописані настільки примхливо, що де там запам’ятати всі тонкощі ігор спецагентів! Та головною сюжетною лінією залишається доля Анни (Саша Лусс) – суперкілера, подвійного агента, шаленої прихильниці свободи. Дівчина, яка присвятила себе служінню найжорстокішим спеціальним службам світу, завдяки своєму розуму і вдачі побореться за право бути вільною: а з застінків певних міністерств, як звісно, ніхто не виходить вільним та живим.

Сувору шпигунську сагу режисер вдягнув у яскраве вбрання. Дія стрічки перемикається між Москвою, Нью-Йорком та Парижем, демонструючи глядачеві найкращі принади цих міст. Сама Анна змінює зовнішність як хамелеон: ось вона витончена білявка, ось – руда спокусниця, а ось – фатальна брюнетка. Модельний світ, лесбійське та традиційне кохання, безліч різноманітних інтер’єрів (від найбідніших до люксових), а головне – карколомні бійки не дадуть засумувати навіть тим, хто зазвичай не захоплюється подібним жанром.

Окремо варто відзначити досить правдоподібну реконструкцію російської частини стрічки. Жива, справжня мова з вуст акторів-росіян не викликає сміху – як це частіше за все буває в американських фільмах. Цікаво бачити співпрацю режисера такої величини, як Бессон, із зіркою серіалу Поліцейський з РубльовкиОлександром Петровим.

Стрічка вдало розбавлена ненав’язливим гумором, і врешті-решт глядач отримує повний набір емоцій та станів: страх, сміх, інтригу, благородну мету, кохання та кров. А поза всім, фільм цікавий хоча б головною героїнею – дівчина насправді виглядає ефектно, а її персонаж цілком заслуговує того, щоб його ім’ям називалася картина.

Трейлер фільму Анна:

Кадри з фільму Анна:

Share This