Вдови – новий кримінальний трилер з настільки вражаючим кастом, що можна було очікувати вельми пристойного кіно. Але дива не сталося.

Вже самий опис картини виділяє її серед багатьох інших кримінальних драм незвичними головними героїнями: жінки різного віку та кольору шкіри, об’єднані жагою помсти, відправляються на війну. Чоловіки, що акомпануватимуть їм, відомі не просто так: Колін Фаррелл, Ліам Нісон та Деніел Калуя зажили слави, виконуючи цікаві ролі у гарних фільмах. Але замість гімну фемінізму Вдови відзначилися млявим плином розповіді, невдалою акторською грою та колосальним набором кліше.

Найбільший фокус історії направлений на героїню Віоли Девіс, з якої бандити після смерті її чоловіка-злодія вимагають два мільйони доларів. Відповідно, саме за нею ми спостерігатимемо найчастіше. Переважно це будуть малодієві сцени того, як Девіс лежить у ліжку, роздумуючи, або ж ходить квартирою, поринувши у думки. Флешбеки, що поступово розкривають тонкий душевний світ героїні, не особливо пожвавлюють інтерес до неї. Саме вона акумулює навколо себе інших жінок: мігрантку-полячку (Елізабет Дебікі) та мігрантку-латиноамериканку (Мішель Родрігес). Згодом до них приєднується ексцентрична Сінтія Еріво, що може потішити хіба що чудовою фізичною формою. Разом жінки вирішують здійснити аферу на 5 мільйонів доларів, і починають діяти типово жіночими методами (вельми образливими для будь-яких глядачок, наділених хоч цівкою здорового глузду).

Хтозна до чого вся ця історія розгортається на тлі передвиборчої кампанії одного з районів Чикаго. Глядача перенавантажують знайомством з безліччю персонажів, що не рухають історію і не привносять до неї жодного колориту.

Розповідь про цю пригоду здивує вас кількома вельми неочікуваними поворотами, які, втім, не здатні повернути події у логічне русло і хоч якось посилити симпатію до героїв. Слово «абсурд» так і проситься на місце назви стрічки…

По завершенню фільму можна винести наступне припущення: Вдови загалом і деякі актори особисто будуть претендентами на премію Золота Малина, і з великою вірогідністю таки стануть її володарями.

Трейлер фільму Вдови:

Кадри з фільму Вдови:

Share This