Про проект

КіноУкраїна претендує на те, щоб стати найбільшим в Україні порталом про кіно. Це місце для тих, хто знімає кіно та дивиться кіно, хто любить кіно, а також – любить про нього читати. Проект КіноУкраїна має на меті об`єднати усіх захоплених кінематографом і зробити це за допомогою якісних рецензій українською мовою, оперативності у подачі новин та сучасного дизайну.

З розділу Новини можна дізнатися про все, що відбувається з кінематографом в Україні: тут представлена інформація про нові проекти та фестивалі, розміщені анонси найцікавіших показів.

Розділ Рецензії містить огляди найважливіших новинок світового кіно, які виходять в український прокат.

Також на сайті представлені розділи Інтерв`ю  (бесіди з найпомітнішими діячами кінематографу) та Лонгріди (розвідки переважно про історію українського кінематографу).

Кінофестивалі та Гранти містять корисну довідкову інформацію як для професіоналів у сфері кінематографу, так і для тих, хто лише збирається стати професіоналом.

Чи знаєте ви, що в Україні проводиться більше двадяти кінофестивалів щороку, і що отримати грант на навчання за кордоном – цілком реально? Читайте КіноУкраїну – і дізнавайтесь найцікавіше про кіно як мистецтво та кіно як бізнес.

Команда сайту зацікавлена у різноманітній співпраці. Ми радо поспілкуємось з потенційними рекламодавцями, авторами рецензій, режисерами, сценаристами, акторами, представниками кінопрокатних компаній та організаторами фестивалів.

Адреса нашої електронної поштової скриньки – kinoukraine@ukr.net.