Друга частина карколомного трилеру про вбивчі квест-кімнати виявилась динамічною, яскравою і привабливою пригодою – принаймні, для глядача.

У другій частині стрічки “Смертельний лабіринт” головні герої Зої (Тейлор Расселл) та Бен (Логан Міллер) вирушать до Нью-Йорку, аби знайти відповідальних за злочинні розваги корпорації Мінос, що розробляє смертельні квести. Проте Мінос не так просто обіграти: друзі швидко потрапляють у пастку, що виявляється новою квест-кімнатою. Чи вдасться їм знову вижити – єдиним серед цілої групи лідерів минулих смертельних ігор? І якщо так, то який жахливий сюрприз чекає на них у майбутньому?

Зав’язка фільму минає досить швидко, і ось уже разом з героями ми мчимо у вагоні метро, який і виявиться першою пасткою. За кілька хвилин розпочнеться насичений екшн – і вже у першому ж завданні група втратить одного із піддослідних. Дія розгортається настільки динамічно, що на банальності просто не залишається часу: віриться, що герої дійсно мусять виживати під невпинним тиском часу. Ось вони розгадали першу загадку, і закрутилася карусель: нові локації, нові небезпеки, нові втрати…

Видовищні спецефекти, якісно пророблені локації, вдала ставка на дієвість, а не на психологізм і чудова акторська гра – фільм поєднує у собі всі компоненти, аби бути названим вдалим. Так, тут немає глибокої філософії, проте немає й класичних огріхів триллерів: недоречного гумору, мелодраматичних діалогів, просідаючих пауз. Технічно картина виконана так, що глядач немовби й сам занурюється у моторошну і обмежену в часі атмосферу жахливої розваги, разом з героями вирішуючи завдання за завданням у непереборному бажанні вирватися на волю…

Цей фільм, безумовно, варто переглядати на великому екрані – саме таким чином він зможе принести найбільше задоволення. І – невеличкий спойлер – кінцівка історії потішить, запевнивши нас, що битва гравців та всесильного Міноса ще далека від завершення!

Трейлер фільму “Смертельний лабіринт 2: Небезпека всюди”:

Кадри з фільму “Смертельний лабіринт 2: Небезпека всюди”:

Share This